i-Obchod

Váš rádce ve světě obchodu a financí

Ostatní

Zbavte se svého starého vozu za hotovost do druhého dne

České silnice stále brázdí každý den velké množství starých vozů. Velké množství starých vozů mají Češi také na svém pozemku nebo na parkovacím místě u domu, aniž by je využívali. Pokud máte nepojízdný nebo příliš starý vůz, pro který už nemáte využití, na místě by měla být likvidace aut. Možná jste ji doposud odkládali, protože jste si mysleli, že jde o nějaký náročný proces spojený s množstvím byrokracie. Pravda je taková, že likvidace může být rychlá a bezproblémová, dokonce vám může vydělat slušné peníze. Je ale zapotřebí zvolit správného poskytovatele.

Kdo vám zajistí nejlepší podmínky likvidace vozu?

Mnoho společností na trhu likviduje vozy pouze zdarma, navíc tam mnohdy musíte vůz dopravit. Proč využívat nevýhodné lokální poskytovatele, když je vám k dispozici ZAHOTOVE.CZ. Jedná se o poskytovatele, který působí po celé ČR a zajistí vám nejvýhodnější podmínky likvidace vozu. Zajímá vás, kolik za svůj vůz můžete dostat? Stačí firmu kontaktovat a po sdělení informací o vozidle vám bude sdělena hrubá výkupní cena za vůz. Když s ní budete souhlasit, do druhého dne si pro váš vůz přijede pracovník firmy a zdarma vám ho odtáhne.

Odtah zdarma platí po celém území ČR. Jakmile pracovník dorazí, vůz prohlédne a sdělí vám čistou výkupní cenu. Její výše se orientuje zejména podle kompletnosti vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa.

Na místě se podepíše kupní smlouva a vy dostanete peníze vyplaceny na ruku a v hotovosti. Poté bude vůz odvezen k likvidaci. A co papírování? To vyřídí firma za vás. Tímto způsobem vykupuje jak pojízdné vozy, tak i nepojízdné autovraky. Kromě osobních vozidel se tímto způsobem můžete zbavit také nákladních vozů nebo stavebních strojů. Firma jedná férově a rychle. Když ji dnes kontaktujete, již zítra může být váš starý vůz pryč a vy budete mít hotovost v kapse. Ještě nikdy nebyla likvidace vozů takto jednoduchá. Zajímá vás více informací nebo byste chtěli firmu rovnou kontaktovat? Navštivte její web https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/