i-Obchod

Váš rádce ve světě obchodu a financí

Ostatní

Udělejte na návštěvníky dojem s profesionálně vytvořený webem

Ze všech stran nás obklopují nabídky na tvorbu webu svépomocí pomocí jednoduchých editorů. Také se nabízí mnoho studentů a amatérů, kteří udělají webové stránky levně. Ani v jednom případě ale nevznikne řešení, které by mohlo hrdě reprezentovat jakéhokoliv podnikatele nebo firmu. Pokud pro svůj byznys chcete webové stránky, zvolte jedině takové řešení, které bude moci konkurovat těm nejlepším webům. Jedině taková tvorba webových stránek se vyplatí a i když může být dražší, zajistí vám dlouhodobý profit v podobě mnoha nových zákazníků.

Na koho se obrátit?

Vaším cílem by měla být specializovaná firma, která má v oboru mnoho let zkušeností a může se pochlubit svou prací. Mezi jedny z nejlepších firem v oboru patří společnost 4WORKS Solutions s.r.o. Její doménou je tvorba webových stránek Praha, ale i pro zájemce z ostatních míst ČR. Dělá webové stránky na míru, takže žádná generická řešení, která má mnoho jiných lidí, ale pouze řešení, které vám bude uděláno na míru. Na základě konzultace s vámi vám bude vytvořen web, který bude odrážet všechny vaše požadavky i současné trendy. Budete mít web s moderním a atraktivním webdesignem vytvořeným na míru. Web bude mít všechny potřebné funkce, bude zcela zabezpečený a správně nastavený z hlediska SEO.

Spolehnout se můžete na kvalitní obsah a všechny potřebné funkce, jaké na webu potřebujete. Web bude plně responzivní, bude se rychle načítat a také bude přehledný. Abyste v něm mohli sami pracovat, bude disponovat přehlednou administrací, kde můžete web snadno upravovat bez cizí pomoci. Důležité je, že po dokončení bude web plně ve vašem vlastnictví, takže nebudete platit žádné měsíční poplatky za web, který bude někdo cizí spravovat, ale web bude pouze váš. Tým profesionálů vám bude i po dokončení plně k dispozici, aby vám mohl kdykoliv podat pomocnou ruku v případě, že byste chtěli web jakkoliv upravit. Tvorba webových stránek od profesionálů se vždy vyplatí.