i-Obchod

Váš rádce ve světě obchodu a financí

Ostatní

OKTAGON store pro vás naskladnil MMA oblečení

V letošním roce, stejně jako v předchozích letech, připravil OKTAGON pro své fanoušky řadu zajímavých celovečerních SHOW, během kterých se utkají ti nejlepší zápasníci z našich i zahraničních krajin. E-shop Česko-Slovenské MMA organizace, konkrétně OKTAGON store, nabízí divákům a všem sportovcům kvalitní MMA triko, pro tréninky MMA rukavice a pro volný čas OKTAGON legíny. Pro ty menší jsou tu OKTAGON dětské tepláky a řada dalších kousků včetně OKTAGON body.

MMA (Mixed Martial Arts) z pohledu historie

OKTAGON je výsledkem dlouholeté práce řady předních MMA organizací po celém světě. Jaká byla jejich cesta k úspěchu a masové popularizaci MMA zápasů?

  • 19. století – v Brazílii se vyvíjí bojové styly jako brazilské jiu-jitsu a vale tudo. Následně vznikají základy moderního MMA.

  • 20. století – v USA se konají neoficiální zápasy porovnávající nejrůznější bojové styly. Vznikají první soutěže.

  • Turnaje UFC – první turnaj UFC se koná roku 1993. Pravidla jsou teprve v začátcích.

  • Vznikají další organizace – v následujících letech se MMA rozvíjí přímo masově. Vzniká řada nových organizací.

  • 21. století – MMA se stává jedním z nejpopulárnějších sportů.

Kde se vzal OKTAGON? Organizaci založili Pavol Neruda a Ondřej Novotný, kteří jsou jejími stálými vlastníky. Pro fanoušky navíc vznikl také OKTAGON MMA store.

OKTAGON store nabízí kvalitní a COOL oblečení

Jaká je nabídka OKTAGON merche na OKTAGON store? Pestrá. Podívejte se sami.

Speciální kategorií je dětské oblečení. Pro ty nejmenší najdete v našem e-shopu OKTAGON dětská trička, OKTAGON dětské mikiny a mnohem víc. Mysleli jsme nejen na vaše pohodlí, ale také na pohodlí vašich dětí. Pro chladné dny a odpoledne strávená na hřišti jsou tu OKTAGON dětské tepláky.

Máte v okolí budoucí maminku, která teprve chystá výbavu pro svého potomka? Kupte jí jako dárek dětské body OKTAGON. Chcete jí udělat opravdu velkou radost? Hodit se bude také OKTAGON plyšáka GOGI.

Kvalitní bavlna je základem dobrého produktu

Všechny naše výrobky v rámci MMA merch OKTAGON jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Prim u nás hraje bavlna. Proč jsme si ji oblíbili?

  • Bavlna je prodyšná – důležitá vlastnost oblečení navrženého pro pohyb.

  • Absorpce vlhkosti – kvalitně zpracovaná bavlna nasaje přebytečnou vlhkost.

  • Ekologie – při použití bavlny bereme ohled na přírodu kolem nás.

  • Příjemná na dotek – především pro ženy a děti.

  • Snadná údržba – bavlněné oblečení stačí vyprat v běžné pračce.

Naše nabídka je široká. Víme, že je těžké vybrat jen pár kousků. Můžete nám však věřit, že ať sáhnete po čemkoli, budete mít z produktů radost.