i-Obchod

Váš rádce ve světě obchodu a financí

Ostatní

Spolehlivý dodavatel kelímků a celé škály gastro obalů

Kelímky se často používají na různé druhy oslav, pikniků, v restauracích nebo při sportovních a kulturních akcích. Jednorázové kelímky, vyrobené zpravidla z plastu nebo papíru, jsou populární díky své praktičnosti a nízkým nákladům, ale v poslední době se z ekologických důvodů stále více upřednostňují kelímky opakovaně použitelné. Pokud potřebujete jen několik kelímků, možná je nakoupíte v nejbližším obchodě, kde takový sortiment mají. Pokud ale máte pravidelnou spotřebu kelímků, vyplatí se vyhledat spolehlivého dodavatele.

Jarico s.r.o., nejlepší dodavatel pro gastronomické podniky

Ať už provozujete rychlé občerstvení nebo třeba často pořádáte společenské akce, zajisté víte, jak rychle dokážou mizet kelímky. Bylo by nemyslitelné například na festivalech a koncertech nabízet skleněné nebo keramické skleničky a hrnky, protože by to bylo jednak nákladné, a jednak by se mnoho kusů rozbilo, což by mohlo ohrožovat ostatní. Z toho důvodu jsou velmi populární jednorázové plastové kelímky.

Jsou lehké, levné a když upadnou na zem, nikoho nezraní. Velmi populární jsou také papírové kelímky, protože jde o ekologičtější volbu, která má mnohem menší dopad na životní prostředí. Proč je ale nakupovat v běžných obchodech, když je můžete nakupovat u velkododavatele za nejnižší ceny. Nejlepší nabídku kelímků za nejvýhodnější ceny vám nabídne společnost Jarico s.r.o., která provozuje stejnojmenný eshop.

Jarico.cz nabízí široký sortiment gastro obalů vhodných pro různé potřeby v potravinářství a gastronomii. Mezi hlavní kategorie patří jednorázové obaly na jídlo, jako jsou plastové vaničky, misky a kbelíky, papírové obaly a nádobí, které jsou ekologické a kompostovatelné, a BIO obaly z cukrové třtiny nebo dřeva. Sortiment zahrnuje také balící papíry, sáčky, tašky, a různé druhy jednorázového nádobí a příborů. Inspirujte se širokou nabídkou tohoto prodejce a zajistěte si veškeré potřebné vybavení v široké nabídce a za nejlepší ceny.